Contact

Ahoj, vy dvě lásky!
Něco málo o svatbě
Abych se mohl ozvat zpět
Nepovinné drobnosti závěrem
Dostali jsme se spolu až sem

a jsme od sebe pouhý klik

Sociální sítě

Mé svatební filmy začínají na 32 tisících korunách
soukroma svatba statek monika michal video petr hervy zavoj

Otázky a odpovědi

Před svatbou je nemožné vědět, jak bude probíhat, proto se hudba vybírá až po svatbě. Občas je výběr hudby delší než samotné stříhání. Anyway, hudba je plně licencovaná, takže žádný strachy. Pokud chcete, pošlete mi pár písní, co se vám líbí. Já se pokusím přiblížit se k nim, ale vše záleží na dni samotném. Vše je možné, kromě mučení melodie „Thousand years“, na tu nestříhám 😀

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Film bude tedy hotový kdy?
Záleží. Od dvou měsíců do pěti měsíců. Obvykle je dříve. Dávám si s filmy opravdu záležet, jelikož jsou pro vás na celý život a nechci nic uspěchat. Záleží mi na kvalitě. A taky záleží na sezóně, jelikož občas se svatby nakupí. A i když ročně točím pouze velmi omezený počet svateb, tak jsou týdny, kdy paměťové karty nestíhají stahovat klipy a tvorba se protáhne. Počítejte ale kolem těch dvou až tří měsíců zlatý střed.

Ač moc času přes den není, tak je známo, že svatební dodavatelé si občas něco k snědku dají. A pokud mě uvidíte u švédského stolu či u svíčkové, vězte, že si budu vybírat zeleninu, hummus ze svíce nechám maso, jelikož ho nejím..

# kolik svatební film stojí?
Mé svatební filmy začínají na xx korunách.

Mé svatební filmy začínají na xx korunách.