Kristýnka & Martin

Televizní Las Vegas svatba, baby!

Kristýnka a Martin jsou dvě duše, které se jen tak něčeho nebojí. Ani toho, když jim svatbu natočí televize a k tomu já :⁠-⁠) Příběh začal, když mi napsaly holky z Wedding Factory, zda bych nevytvořil svatební film svatbě, kterou by zároveň zvěčnila i TV Prima v dokumentu.

Hned jsem kývnul!

A pak to začalo! Schůzka s Kristy a Marťasem byla úžasná, zjistil jsem jací jsou to akčnáci a do všeho jdou po hlavě! Na druhou stranu ještě aby ne, když celé svatební přípravy od výběru šatů, po ladění detailů na svatbě až po ranní dojmy po svatbě – točila televize! Pro mě to byla velká výzva a nová zkušenost. Točit svatební video s dalšími cca 8mi kamerami, kameramany, velkým „ramenem“ (znáte ze sportu, nebo z videa dole), režisérkou, zvukaři atd.. bylo překvapivě snadné. S kolegou Honzou Martincem (který svatbu fotil) jsme celý den protančili a propařili až do noci a zaznamenali tak neuvěřitelnou svatbu ve stylu Las Vegas.

Tak extravagantní svatbu mohou v zemi české vytvořit snad jen mé lásky – Wedding Factory, na které nedám dopustit. Holky dokázaly vykouzlit atmosféru Vegas do nejmenších detailů včetně opravdu těžkých vysokých kaktusů přímo na obřadu. Kristýnka s Martinem se ničeho z toho nebáli a jako novomanželé si den neuvěřitelně užili. A nejenom oni, ale všichni pozvaní. Opět se potvrdilo, že svatbu dělají lidé! A účast TV Prima vůbec nevadila. Se štábem jsme se doplňovali, pomáhali si a spolupracovali jako kdybychom už točili několik sezón společně.

Jen připomenu, že celý pořad Den jak sen se vysílá na TV Prima už nějaký pátek a konkrétně díl s Kristýnkou a Marťasem bude v TV od 28.11.2022.

Lidé, bez kterých by svatba nevznikla:

Další svatební videa

Leni & Kuba

Netradiční svatba plná emocí

Martina & Darragh

Svatba v rouškách uprostřed Prahy

Míša & Tomáš

Párty svatba kousek od Prahy

Niky & Sába

Svatba dvou nevěst

Jitka & Elvin

Protančená mezinárodní svatba

Marcelka & Jára

Zamilovaná svatba pod širým nebem

Dita & Marian

Svatební video z rustikální veselky

Pája & Honza

Perfektní svatba v Liberci

Jdeme do toho spolu?

Pokud už nutně potřebuješ video, nebo máš jakékoli otázky, nebo chceš jen poslat zdařbůh – jsi od toho jeden klik!

* toho z nosu ne!