O mně

Kdo že to tedy jsem?

Věřím, že cestování životu opravdu dává smysl. Poznávat nové kultury, lidi, místa, myšlenky, to vše je pro mě vnitřně důležité.

A naplňuje mě to.

Ostatně přes cestování jsem se k točení filmů dostal. Díky filmům z cest, které jsem vždy* po příjezdu vytvořil, jsem zjistil, že se v tom skrývá má vášeň.

Chtěl jsem si místa a chvíle pamatovat i jinak, než jen z nepohyblivých fotek a tak vnímám i svatební film.

Múzou se mi stala úžasná a neuvěřitelná žena Martinka. Je pro mě inspirací i podporou. Také je spolumajitelkou agentury Wedding Factory, takže svatby máme, jak se říká, „v rodině“.

A díky vlastní svatbě vím, co se ve Vás odehrává, na co všechno myslíte, jaké pocity prožíváte. A také vím, že svatební den opravdu rychle utíká

Ale nebojte se. Já tam budu od toho, abych všechny ty prchavé momenty zachytil. Věřím, že o nich to nakonec je. O babičce, která pláče, o svědkovi, co pohotově přinese kořalku, nebo o tisících dalších nepopsatelných zážitcích.

Točím tak, jak bych chtěl mít zapamatovanou vlastní svatbu.

…a jsem tudíž kameraman. Člověk, co spolu s fotografem, je s vámi ve svatební den, troufnu si říci, nejdéle. Zachycuji každý důležitý moment abyste si ho mohli i za čtyřicet let připomenout a ukázat třeba vnoučatům.

Já bych dal cokoli na světě abych viděl svou babičku a dědu u oltáře a jak probíhal jejich velký den. 

Svatbu vnímám jako oslavu lásky Vás dvou. Zajímám se o lidi více než o samotné místo či věci, proto kladu důraz hlavně na emoce, pláč a smích od srdce.

Vyprávím příběh těch nejdůležitějších chvil ve Vašem životě abyste si je mohli donekonečna připomínat.

petr hervy portret

MÁ.

SVATEBNÍ.

FILOSOFIE.

CO mám rád

  • Poznat Vás. Chci znát váš příběh. Co máte rádi, co ne, jací jste. Když se totiž poznáme blíže, budu schopen lépe vytvořit film, který bude opravdu o vás a budete se v něm naplno odrážet.
  • Opravdovost. Chci vidět vášeň, napětí, vzrušení, jiskření. Na nic si nehrát. Být opravdový a upřímný.
  • Lásku. Klišé, já vím, ale na svatbě jí není nikdy dost. Chci ji vidět mezi přáteli, rodinou, vámi.
  • Akci. Chci abyste se bavili, abyste dělali to, co máte rádi a v žádném případě nedělali kompromisy. Užívejte si a nehleďte na okolí. Buďte spontánní a sví. Ve filmu to bude vidět!
  • Odvahu. Udělat si svatbu po svém. Za mě osobně čím bláznivější, tím lepší a tím víc Vás chci!

Co nemám rád

  • Nucenost. Nebudu vás nikdy nutit běhat do rozkvetlých luk, točit přetahování o manžela či vymýšlet nesmyslné pózy. Buďte jen sami sebou. Spolu. Nic víc nepotřebuji.
  • Organzu. Jsou to jen zbytečné a nehezké plasty  🙂
  • Únos nevěsty. A jiné „tradice“, které nechcete, či v nich nevidíte smysl. Co je v den svatby nedotknutelné jsou vaše přání a touhy.